Facebook

Google Chrome beta – вбивця Фаєрфокса?

У офіційному блозі Гугла з’явилася інформація про вихід бета-версії нового браузера Google Chrome для Windows.

Вирішив я подивитися на це диво, яке дехто вже встиг охрестити “вбивцею Фаєрфокса”, завантажив інсталятор, поставив… Перше, що дуже впало в очі — його моторошна гальмівність. Не знаю, можливо, він не захотів дружити саме з моєю системою, але працювати в ньому довше 10 хвилин я просто не зміг.

З приємного: пошуком за замовчуванням у цьому браузері можна поставити не лише Google, але й інші пошукові системи на чолі з Яндексом. Також дуже сподобався автопідбір найчастіше використовуваних запитів при пошуку з адресного рядка, дуже зручна фішка, як мені здається.

Вибір пошукової системи за замовчуванням Підбір пошукових запитів

Не знаю, чи стане Google Chrome вбивцею Огнеліса в майбутньому, але на даному етапі свого розвитку він ще занадто сирий (що не дивно – все ж таки перша публічна бета).

Мало не забув: охочі самостійно спробувати це диво в дії можуть завантажити його тут.

Залишити відповідь

9 відповідей до Google Chrome beta – вбивця Фаєрфокса?

  1. Поздравляю с +10! Причем многие говорят, что вчера пообваливался ТИЦ в основном. А у нас подрос. Мелочь, а приятно. :)

    НАсчет циферки – теперь не так грустно смотреть, когда она уменьшается. Было бы обидено если бы ктото-отписался. О_о А если ктото не прочитал – это ерунда. Прочитает в другой раз. :)

    Кстати, очень красивая и рациональная тема оформления. Комментарии так аккуратненько выглядят. И два сайдбара сбоку. Очень эстетично и удобно. :)

    • Темка-то симпатичная, а вот написать в блог – с этим у меня проблемы. Офлайновая работа все соки выжимает, если придёт в голову идея для поста – то в течение дня я её успеваю как следует обмозговать и в итоге до написания дело так и не доходит. :)